HIP HOP
K dnešní mladé generaci neodmyslitelně patří moderní hip hopová muzika a také hip hopové oblečení. Rovné kšilty na čepicích, hip hop bundy, šátky, mikiny a další doplňky. Každá generace má vždy ten svůj styl oblékání - dnes je to HIP HOP.
KVALITNÍ HIP HOP OBLEČENÍ
V eshopu Queens.cz najdete kvalitní, značkové a moderní hip hop oblečení značek například: New Era Cap, Bullrot, Ecko, Mass, G Unit, Clinic, Missy Elliott, Nike, Prosto, Stoprocent, B3,  Adidas Respekt M. E. a dalších světových výrobců.

BASEBALLOVÉ BUNDY


Baseball je národním sportem američanů stejně jako je u nás hokej nebo fotbal. V USA jde o natolik národní sport, který dal základ i módnímu trendu v oblasti baseballových bund, které jsou dnes moderní na celém světě stejně jako baseballové čepice nebo chcete-li kšiltovky.

Na baseballových bundách a čepicích jsou obvykle motivem vždy loga různých baseballových týmů, ale není to pravidlem. Na baseballových bundách se můžeme setkat i s logem univerzity, hudební skupiny a podobně.
BASEBALLOVÉ BUNDY JSOU MODERNÍ

Baseballové bundy jsou moderní již řadu let. Velmi dlouho si drží svůj styl střihu, který není ovlivněn kolem procházejícími módními trendy. Široký výběr baseballových bund najdete také v eshopu Queens.cz. Různé barvy baseballových bund, různé motivy na bundách a samozřejmě také různé velikosti můžete vybírat online v internetovém obchodě.

Navštivte také naše weby:

Hip Hop oblečení      Spreje na grafity    Hip hop Kšiltovky - Hip hop bundy - Hip hop boty - Hip hop tepláky
Copyrigt 2009. Všechna práva vyhrazena.
Rydel House Frost
Rydel House cerná
Rydel House hnedá
Rydel House Frost
Rydel House cerná
Rydel House hnedá